„CZYM SKORUPKA ZA MŁODU…”

MRÓWECZKI Z gr. „0” będą miały możliwość uczestnictwa w tym projekcie. Głównym celem projektu jest promocja zdrowia i kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Podczas realizacji projektu promować będziemy zdrowy tryb życia, zachęcać dzieci, rodziców i nauczycieli do uprawiania sportu, zdrowego odżywiania i wykorzystania w sposób kreatywny warzyw i owoców. Poznamy pracę dietetyka i lekarza.

Zwrócimy uwagę również na uzależnienia, z jakimi dzisiejszy świat się zmierza. Zadbamy o rozwój emocjonalny dzieci. Nauczyciele realizujący projekt doskonalą umiejętności: planowania pracy, logicznego myślenia, doskonalenia obowiązkowości, systematyczności, koncentracji i skupienia, współpracy z rodzicami i innymi nauczycielami w placówce.

Grafika 1: „CZYM SKORUPKA ZA MŁODU…”