„Biblioteka Go! Błękitny szlak”

Utworzono: 22-06-2023

20 czerwca  2023 r. w kinie „Fregata”  odbyła się uroczystość wręczenia  nagród Uczestnikom akcji „Biblioteka Go! Błękitny szlak” mającym na celu promowanie czytelnictwa w powiecie lęborskim. Galę rozpoczęło przedstawienie pt. "Pinokio" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek.

Do trwającej od września 2022 roku akcji po raz kolejny przystąpili uczniowie klas I – III. Każdy uczestnik otrzymał kartę konkursową będącą jednocześnie grą planszową oprowadzającą po baśniach i legendach ziemi lęborskiej. Zadaniem uczestników było zdobycie trzech Złotych Dukatów i tytułu Złotego Czytelnika, oczywiście za wypożyczanie i czytanie książek.
Wśród  nagrodzonych  uczniów znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły : Karolina Antczak i Maja Glińska. Poza nimi nagrody otrzymali również: Marika Bakalarska, Julia Browarczyk, Sabina Brzezicka, Franciszek Gierszewski, Roksana Konysz, Hanna Kołodzik, Maja Przymęcka, Hanna Witusińska.

uczniowie podczas podsumowania konkursu Biblioteka Go!
podsumowanie konkursu Biblioteka Go!
uczniowie podczas podsumowania konkursu Biblioteka Go!
uczennica odbiera nagrodę