"Biblioteka Go. Błękitny szlak"

Utworzono: 22-06-2022

20 czerwca 2022 r. odbyło się podsumowanie  akcji czytelniczej "Biblioteka Go. Błękitny szlak". Wręczono nagrody ufundowane przez patronów konkursu Burmistrza Miasta Lęborka i Starostę Powiatu Lęborskiego oraz sponsorów wspierających akcję. Jak poinformowała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku Zofia Biskupska-Lisiecka do czerwcowego finału zabawy udało się dotrzeć aż 396 czytelnikom. Nasi czytelnicy znaleźli się wśród najaktywniejszych uczestników – zajęli czwarte miejsce dzięki 14 "złotym czytelnikom". „Złotymi czytelnikami” zostały: Julia Jaskulska, Maja Szarafińska, Zuzanna Jeka. Za trzeci etap nagrody otrzymały: Olivia Folga, Roksana Bulczak, Marika Bakalarska.

Dzieci siedzą w sali przed sceną, słuchają.