Utworzono: 14-02-2023

21 i 22 stycznia to ważne dni dla każdego dziecka, ponieważ Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się z ciepłem, miłością i tym wszystkim, co dobre. Dlatego uczniowie z klas I-III gościli swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Wnuczęta od rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi. Pod czujnym okiem wychowawczyń uczniowie klas I-III zaprezentowali wiersze, piosenki oraz tańce. Następnie zaprosili babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
     To była wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz temu, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Zaproszeni goście siedzą przy stole
Dekoracja stołu
Uczniowie podczas występu