Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Utworzono: 02-02-2024

“Babcia jest trochę rodzicem, nauczycielem i najlepszym przyjacielem.” “Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce.” W tych słowach kryje się dobro, wsparcie, miłość oraz wdzięczność. We wtorek 30 stycznia  dzieci z grup przedszkolnych  zaprosiły swoich Dziadków i Babcie, by swoim występem artystycznym podziękować im za codzienną troskę i miłość. Były piękne tańce, wierszyki oraz  piosenki. Dzieci chciały też przypomnieć lata młodości swoich Babć i Dziadków, więc z pomocą utworów z tamtych lat odegrały scenki z ich życia, gdy mieli po dwadzieścia lat .  Na twarzach gości było widać dumę  i radość z powodu tych mile spędzonych wspólnie chwil. Na koniec wnuczki i wnukowie wręczyli swoim Babciom i Dzidkom przygotowane przez siebie  prezenty.

chłopcy siedzą na podłodze i grają
chłopiec występuje
dzieci trzymają papierowe serduszka