DZIEŃ DYNI U JEŻYKÓW

Utworzono: 02-11-2023

DZIEŃ DYNI U JEŻYKÓW

Dynia to bardzo zdrowe, urodziwe, różnorodne i łatwe do współpracy warzywo - przekonały się o tym nasze przedszkolaki we wtorek 31 października. Sala Jeżyków zamieniła się w dyniową krainę, gdyż z okazji Dnia Dyni dzieci ubrały się na kolor pomarańczowy, przyniosły różnorodne dynie i  rozpoczęły zabawę. Klasyfikowały dynie wg wielkości, naśladowały to wdzięczne warzywo oraz wzbogaciły swoją wiedzę na jej temat. Na koniec wiele radości przyniosła praca plastyczna, gdyż pomarańczowa dynia za sprawą działania dzieci zamieniła się w ulubionych bohaterów dziecięcych bajek. To był bardzo miły dzień i z pewnością na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Dzieci siedzą koło dyń
Pomalowane dynie leżą na stoliku
Dziewczynka pokazuje swoja pomalowaną dynię
Dziewczynka pokazuje swoja pomalowaną dynię 2