Utworzono: 13-10-2023

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Janusz Korczak

13 października 2023r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej - szczególny dzień dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Jest to świetna okazja do wyrażenia wdzięczności za trud wychowania i pracę z dziećmi. Uczniowie klasy 3 przygotowali występ artystyczny, który był podziękowaniem dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.  W części oficjalnej głos zabrał dyrektor Krzysztof Wojtysiak, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych ludzi. Życzenia wszystkim pracownikom złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców pani Emilia Stanuch. Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

uczniowie występują na scenie
zgromadzeni goście
uczniowie występują na scenie
zgromadzeni goście