DZIEŃ RODZINY NA SPORTOWO

Utworzono: 11-06-2024

Wymarzona pogoda, dobre nastroje i pozytywna energia towarzyszyła uczniom klas 1 - 3 oraz ich rodzinom na turnieju sportowym zorganizowanym z okazji Dnia Rodziny, który odbył się 28 maja br.

W tym szczególnym dniu dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność za trud i wychowanie. Przygotowały tańce, piosenki oraz samodzielnie wykonane upominki.

Na boisku szkolnym wraz z rodzicami wzięli udział  w różnych konkurencjach sportowych. Tego dnia nie było przegranych. Wszyscy zasłużyli na wygraną swoją aktywną postawą w zabawie, stosowaniem zasad fair play oraz dopingowaniem siebie nawzajem. Nie liczyło się tu zwycięstwo, lecz dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu. Atrakcją dla wszystkich dzieci był dmuchaniec. Na zakończenie imprezy wszyscy chętnie spotkali się przy grillu.

Rodzice wraz ze swoimi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzać wolny czas.

uczestnicy spotkania
dzieci podczas zabawy