Dzień Rodziny w przedszkolu

Utworzono: 01-06-2023

,Mamo, Tato- dziękujemy dzisiaj bardzo za to,

Że jesteście i zawsze będziecie

Kochać nas najbardziej na świecie(...)"

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, na które dzieci czekają z wypiekami na twarzy i do których wszystkie przygotowują się bardzo solidnie.
Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji  przedszkolaki wystąpiły dla swoich najbliższych na świeżym powietrzu. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Po występach  wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Nasi goście mieli możliwość wspólnie grillować, poczęstować się ciastami, rogalikami, owocami, a także napić kawy, herbaty czy soku. Pogoda sprzyjała dobrym humorom i wszystko powiodło się zgodnie z planem.

Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

dzieci siedzą na ławkach
nauczycielka zapowiada występ przedszkolaków