DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

Utworzono: 31-05-2022

Dzień Mamy i Taty to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Tym razem dzieci z grupy Tygryski i Pszczółki postanowiły przedstawić program artystyczny na wesoło, natomiast dzieci z grupy Jeżyki i Mróweczki doprowadziły rodziców do łez. Ich program artystyczny był bardzo wzruszający i emocjonalny.

Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców poprzez zaproszenie na ich występ artystyczny i obdarowują ich upominkiem wręczanym od serca.

Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca, a dzieci były szczęśliwe, że występ podobał się rodzicom.

chłopcy siedzą przy stoliku
Chłopczyk recytuje wiersz
Dzieci recytują wierszyki
Chłopiec klęczy przed dziewczynką