„EKODZIECI NIE LUBIĄ ŚMIECI”

Utworzono: 14-06-2023

I MIEJSCE dla klasy VI za EKODZIEŁO „Drzewko szczęścia”

III MIEJSCE dla szkoły za zbiórkę plastikowych butelek pet

13.06.2023r. reprezentanci klas I, III i VI wzięli udział w zorganizowanym przez Zakład Zagospodarowania Odpadów „Czysta Błękitna Kraina” w Czarnówku Pikniku Ekologicznym pt.: „EKODZIECI NIE LUBIĄ ŚMIECI”. Uczniowie w zamian za przywiezione na piknik plastikowe butelki otrzymali dla szkoły sadzonki kwiatów. Poza tym EKODZIEŁO klasy VI : „DRZEWKO SZCZĘŚCIA” zdobyło I miejsce, a uczniowie wygrali wycieczkę do Tajnej Bazy Pirackiej w Grąbkowie. Gratulujemy uczniom klasy VI za pomysł oraz realizację swojego ekodzieła i życzymy niezapomnianych  wrażeń z wycieczki.

Dużym sukcesem szkoły jest uzyskanie III miejsca w zbiórce plastikowych butelek pet. Na 22 szkoły biorące udział nasza stanęła na podium, a to zasługa  wszystkich zaangażowanych w zbiórkę uczniów, rodziców i nauczycieli. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy wrzucili do big baga plastikową butelkę. Dzięki temu szkoła wygrała rzutnik. Uczniowie biorący udział w pikniku mogli spędzić miło czas na świeżym powietrzu i skorzystać ze wszelkich zorganizowanych atrakcji m.in.: warsztaty ekologiczne, dmuchane place zabaw, spektakl teatralny, zabawa z animatorem, bańki mydlane.

uczniowie i ekodzieło
uczennica prezentuje ekodzieło