Festyn Rodzinny w Łebieniu

Utworzono: 07-06-2022

4 czerwca br. odbył się Piknik Rodzinno Sportowy. Stał się on już tradycją, dlatego dopisała frekwencja i chęć aktywnego uczestnictwa w tej imprezie. Nie brakuje także chętnych do współpracy w organizacji tego przedsięwzięcia.
Sportowe zmagania, w których udział wzięło 37 rodzin, turniej siatkówki plażowej, piłki nożnej, wspaniałe zabawy z animatorem, dmuchańce i wiele innych atrakcji przyciąga do Łebienia wiele, coraz więcej rodzin z terenu Gminy Nowa Wieś Lęborska i nie tylko. Kiełbasa z grilla, ciasta, frytki, wata cukrowa i inne smakołyki - za darmo dzięki licznym sponsorom, którzy zawsze chętnie wspomagają nas w takich projektach, zaangażowanie i praca Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z Łebienia, Lędziechowa i Krępy Kaszubskiej oraz wielu ludzi przyniosły sukces w postaci aktywnego spędzenia czasu, dobrej zabawy, a przede wszystkim rodzinnej i społecznej integracji.

Na uwagę zasługuje też fakt, że tym razem przybył Wójt Naszej Gminy Zdzisław Chojnacki, który brał czynny udział w przeprowadzaniu konkurencji dla najmłodszych pełniąc w nich rolę sędziego.

Głównymi organizatorami byli:
Sołtys i Rada Sołecka w Łebieniu,
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu,
Sołectwo Lędziechowo.

Wspomagali nas:

Lęborskie Hospicjum Stacjonarne,  kluby Libero Łebień i Start Łebień, Koło Gospodyń Wiejskich  z Łebienia, Lędziechowa i Krępy, Koło Wędkarskie Marzenie w Łebieniu, Filia Biblioteki Publicznej w Łebieniu na czele z Panią Katarzyną Oleksiuk, zawsze chętnie wspomagająca nasze przedsięwzięcia pielęgniarka Iwona Stawarz oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łebieniu.

Sponsorzy:
Stal-Tech Kamil Nagórski, Tomasz Klejsa, Aneta i Sławomir Sarneccy, Andrzej i Marek  Browarczyk, Krzysztof Schroeder, OSP Łebień, MM-Bud Mateusz Czupryniak, Hurt Import Export Arkadiusz Maśliński, sklep Minuta 8, Labirynt Park Łeba, Sea Park, PSB Mrówka, ZZO „Czysta Błękitna Kraina” w Czarnówku, Fundacje Lokalną, Arka Gdynia

Uczestnicy festynu  przy dmuchanej zjeżdżalni
Dzieci przy dmuchanej zjeżdżalni
Uczestnicy festynu  przy dmuchanej zjeżdżalni
Uczestnicy festynu  na szkolnym boisku
Uczestnicy festynu na scenie
Uczestnicy festynu z nagrodami
Uczestnicy festynu na scenie podczas wręczania nagród
Przeciąganie liny
Uczestnicy festynu na scenie podczas wręczania nagród
Uczestnicy festynu podczas gier i  zabaw na boisku szkolnym