Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”

Utworzono: 17-05-2023

13 maja 2023r. odbył się finał na szczeblu Województwa Pomorskiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestniczyli w nim zwycięzcy szczebla powiatowego, w tym uczennica naszej szkoły Katarzyna Klawikowska, która zajęła 4 miejsce. Turniej Wiedzy Pożarniczej, w którym Kasia wzięła udział ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Nasza uczennica wykazała się ogromną wiedzą i godnie reprezentowała Powiat Lęborski w etapie wojewódzkim turnieju. Uczennicę przygotował do turnieju pan Marek Klich. Gratulujemy Kasi sukcesu i życzymy powodzenia!

uczniowie rozwiązują test