I Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mathman”

Utworzono: 27-03-2023

11 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mathman”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa                                   w Redkowicach. Konkurs podzielony był na trzy kategorie wiekowe :

- uczniowie z klas I - III,

- uczniowie z klas IV - VI,

- uczniowie z klas VII - VIII.

Przystąpiło do niego 24 uczniów. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się trzech uczniów z najlepszymi wynikami.

24 marca Hanna Klawikowska  z  klasy III,  Pola Sterkowicz z klasy V oraz Kacper Bala z klasy VIII reprezentowali naszą szkołę w etapie rejonowym I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „MATHMAN”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Redkowicach.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się z niełatwymi zadaniami matematycznymi. Na  wyniki będziemy musieli jeszcze zaczekać, trzymamy kciuki.

uczniowie siedzą w sali przy stolikach
uczennica stoi na tle ściany z dekoracją