II Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego

Utworzono: 10-03-2023

7 marca 2023r. uczennice Katarzyna Klawikowska i Paulina Borzęcka – przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Patrycją Kobiela- Orlińską wzięły udział w  II Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Redkowicach. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń między szkołami z naszego powiatu poprzez zaprezentowanie działań w swoich szkołach oraz zaprojektowanie wspólnych działań na rzecz ochrony środowiska. Uczniowie podczas warsztatów z ogromnym zaangażowaniem podjęli się zadania. Mimo, że żadna ze stworzonych grup warsztatowych nigdy wcześniej ze sobą nie pracowała, powstały pomysłowe projekty pokazujące ogromną dojrzałość, otwartość i kreatywność uczniów.
Kolejne forum przewidziane jest na wrzesień.

przedstawiciele samorządów uczniowskich siedzą przy stolikach i pracują w grupach
Uczennice omawiają prezentację multimedialną
Uczennice omawiają prezentację multimedialną
uczniowie zapisują notatki na fliparcie