Kinder Joy  of Moving

Utworzono: 17-04-2023

15 stycznia w Chwaszczynie pierwszy raz w historii rozgrywek mini siatkówki Kinder Joy of Moving odbyły się eliminacje wojewódzkie w kategorii single. W tej najmłodszej kategorii wiekowej startują dzieci rocznik 2013 i młodsze. W licznej grupie ponad 60 zawodniczek wystąpiły najmłodsze adeptki siatkówki z UKS Libero Łebień. Liczna ekipa złożona z uczennic ze Szkoły Podstawowej w Garczegorzu i Łebieniu walczyła bardzo dzielnie i stoczyła wiele wartościowych pojedynków. Najwyżej sklasyfikowana została Lena Leżańska z klasy III z naszej Szkoły – wywalczyła 21 miejsce.
            Warto dodać, że podopieczne trenera Michała Górskiego to uczennice klasy II, więc treningi i kolejne doświadczenia sportowe zaprocentują w przyszłości.
            Wyjazd  na turniej Kinder Joy  of Moving odbył się w ramach zadania współfinansowanego ze środków Gminy Nowa Wieś Lęborska.

zawodniczki stoją przy ścianie
zdjęcie grupowe uczestników turnieju
dwie zawodniczki stoją
zawodniczki podczas meczu