Kinder Joy of Moving - UKS Libero Łebień

Utworzono: 20-02-2024

17 i 18 lutego to kolejny sportowy weekend - siatkówka w wydaniu jej najmłodszych  adeptów z UKS Libero Łebień. Tym razem wojewódzkie rozgrywki mini siatkówki Kinder Joy of Moving odbyły się w Zespole Szkół w Cewicach. Wystąpiliśmy tam w sobotę w bardzo licznym składzie w kategorii
,,2" chłopców. To najmłodsza kategoria zawodników regulaminowo odpowiada wiekiem klasom czwartym. Nasza reprezentacja to w zdecydowanej większości uczniowie klas II i III. To dobra zapowiedź na przyszłe sezony.
W niedzielę 3 wygrane i 2 przegrane mecze zanotowała nasza "trójka". Nie dało nam to upragnionego awansu, zabrakło koncentracji w końcówkach decydujących o awansie meczów. Jednak techniczny poziom gry wzrasta z turnieju na turniej. Jeszcze tylko - to skupienie na grze do ostatniej chwili meczu – do poprawki.

Na uwagę zasługuje składająca się z rodzin zawodników bardzo liczna grupa kibiców, którzy pojawiają się na trybunach niezależnie od miejsca rozgrywania zawodów. To już prawdziwe fankluby.  Dla naszych młodych zawodników jest to duże przeżycie, gdy grają w wypełnionej kibicami hali sportowej.
Za tydzień do boju przystąpią dziewczęta w kategorii „trójki”.
Trenerami i opiekunami są Zdzisław Kotłowski oraz Michał Górski.

uczestnicy spotkania
zawodnicy z trenerami
dwaj zawodnicy w oczekiwaniu na mecz
kibice oglądają mecz