#LęborskiePolaNadziei

Utworzono: 24-04-2023

Nasi szkolni wolontariusze wraz z opiekunami wzięli udział w akcji #LęborskiePolaNadziei, organizowanej w powiecie lęborskim po raz siódmy. Pola Nadziei to najważniejsza akcja ruchu hospicyjnego na świecie. Jej symbolem jest żonkil, którym wolontariusze dzielą się z napotkanymi osobami, a tym samym chcą zwrócić uwagę na los osób nieuleczalnie chorych  u kresu życia. Tegoroczne pola Nadziei odbyły się pod hasłem #ŻonkilowaBliskość, w ramach której  nasi uczniowie ze specjalnie oznaczonymi puszkami i żonkilami kwestowali przy kościele w Łebieniu. Wszystkim, którzy wsparli akcję finansowo, serdecznie dziękujemy. Pamiętajmy, że „kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Grafika 1: #LęborskiePolaNadziei
Grafika 2: #LęborskiePolaNadziei
Grafika 3: #LęborskiePolaNadziei
Grafika 4: #LęborskiePolaNadziei