MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Utworzono: 08-12-2022

„Każdy ma coś, co może dać innym"

( Barbara Bush)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbyło się spotkanie wszystkich szkolnych wolontariuszy z dyrekcją.

Była to doskonała okazja do tego, by przybliżyć uczniom historię powstania wolontariatu w naszej szkole, przypomnieć idę i zasady, opowiedzieć o akcjach charytatywnych i działaniach podejmowanych w naszej szkole. Przede wszystkim była to doskonała okazja do podziękowania wszystkim szkolnym wolontariuszom za: gotowość do dzielenia się z innymi swoim czasem, za bezinteresowną chęć pomocy, za zaangażowanie się w akcje charytatywne. W podziękowaniu każdy wolontariusz otrzymał drobny upominek.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie, za Wasze serce, za to, że poświęcacie swój czas.

Życzymy wytrwałości i dużo satysfakcji z tego wspaniałego działania, ale także sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń.

Grupowe zdjęcie szkolnych wolontariuszy
Pani dyrektor przemawia do wolontariuszy
Pani dyrektor przemawia do uczniów
Uczniowie podczas spotkania