Utworzono: 09-11-2022

7 listopada 2022 roku to dzień, który uczniom klasy 1 na długo pozostanie w pamięci. Tego dnia w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Wychowawczyni powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły oraz rodziców uczniów.  Pierwszoklasiści swój program artystyczny rozpoczęli od przedstawienia się i powiedzenia kilka słów na temat szkoły. Następnie odbył się egzamin, który miał potwierdzić, że uczniowie są gotowi zostać uczniami naszej szkoły. Uczniowie z klasy 8 sprawdzili ich wiedzę i motywację do nauki. Mimo stresu uczniowie poradzili sobie wręcz śpiewająco. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania. Uczniowie klasy I zostali przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i prezentów.

Na zakończenie wszyscy przybyli goście oraz główni bohaterowie uroczystości spędzili czas przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Pierwszaki, życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Uczniowie występują
Trzy dziewczynki śpiewają