Rewia na lodzie

Utworzono: 13-10-2023

10 października uczniowie klas 1 – 3 wraz z opiekunami wybrali się do Gdańska Oliwy na halę widowiskowo-sportową Olivia , aby zobaczyć rewię na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”. Wszyscy z zachwytem oglądali lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana.

Jazda figurowa na lodzie, wymagająca lat treningu oraz talentu niezwykła umiejętność, której towarzyszy wykonywanie skomplikowanych figur i piruetów budziła podziw oraz zainteresowanie młodej  publiczności. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe, bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna, która budowała niesamowite napięcie.

nauczycielka z uczniami
rewia na lodzie