„SIATKÓWKA NOCĄ”, czyli noc w szkole uczniów klas VII-VIII

Utworzono: 20-11-2023

Uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w nocnych zmaganiach siatkarskich, zorganizowanych przez UKS Libero Łebień i Samorząd Uczniowski. Noc w szkole rozpoczęła się od meczu, rozegrane zostały 3 sety, na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom.  Po rozgrywkach siatkarskich uczniowie spędzili czas na wspólnej zabawie przy muzyce i zabawie w chowanego. Skonsumowali pizzę oraz desery przygotowane przez mamę jednej z uczennic. Na koniec obejrzeli film. Chwile spędzone z rówieśnikami ze szkoły i związane z nimi niezapomniane przeżycia pozostaną na długo w pamięci uczniów.

Impreza odbyła się przy wsparciu Fundacji Orły Sportu w ramach realizacji programu Mikro Granty 2.0 Ministerstwa Sportu i Turystyki.

#MinisterstwoSportuiTurystyki

#OrlySportu

uczniowie prezentują skecz
uczennice jedzą pizzę