Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego

Utworzono: 26-02-2024

24 lutego  w sobotę w Lęborskim Centrum Kultury "Fregata" odbyło się wręczenie Sportowych Laurów Powiatu Lęborskiego. Nagrodzeni i wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy naszego regionu w 2023 r.

Tytuł Trener Roku Gier Zespołowych otrzymał nasz nauczyciel wychowania fizycznego p. Marcin Dawidowski.  Prowadzone przez niego drużyny zdobyły laury w kategorii Drużyna Roku Młodzik.

Wyróżnienie i nagrodę za promowanie sportu w Gminie Nowa Wieś Lęborska otrzyma li z rąk Wójta Zdzisława Chojnackiego Marcin Dawidowski, Zdzisław Kotłowski i Michał Górski.
              Marcin Dawidowski za wysokie wyniki sportowe w 2023 roku otrzymał także nagrodę Starosty Powiatu Lęborskiego.

Za osiągnięcia w karate WKF wyróżnienia otrzymali uczniowie naszej szkoły:
Filip Burak – zdobywca III miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
Franciszek Gierszewski – zdobywca II miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i II miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Karate.

nagrodzony nauczyciel
nagrodzeni uczestnicy gal