Spotkanie z autorką książek dla dzieci p. Katarzyną Keller.

Utworzono: 08-04-2022

4 kwietnia dzięki współpracy z Biblioteka Publiczną Gminy Nowa Wieś Lęborska uczniowie klas 1-2 oraz 4 – 6 mieli okazję spotkać się z autorką książek dla dzieci p. Katarzyną Keller. Pani Kasia gościła już u nas i tym razem nie było niespodzianki – zajęcia znowu okazały się świetnie przygotowane i z zapałem przeprowadzone. Dzieci doskonale bawiły się przy rozwiązywaniu kalamburów, zagadek literackich, językowych. Bardzo ważnym przesłaniem było uświadomienie czytelnikom, jak ważna jest wyobraźnia, którą można rozwinąć dzięki czytaniu książek. Uczniowie chętnie zadawali pytania. Interesowały ich między innymi źródła inspiracji do kolejnych książek. Niespodzianką dla dzieci było to, że autorka  pisze także dla dorosłych.
                Dla młodych czytelników spotkanie okazało się ważne, z entuzjazmem o nim opowiadali, a w kolejkę do książki p. Katarzyny Keller „Tomasz Niefart”  zapisują się kolejni czytelnicy.

Autorka książek i uczennica grają w kalambury
Uczennica zapisuje tekst na fliparcie obok stoi autorka książek dla dzieci
Pani Katarzyna Keller opowiada o zawodzie pisarza
Pani Katarzyna Keller pisze na fliparcie