„Szkoły pełne talentów”

Utworzono: 22-09-2022

Nasz szkoła przystąpiła  do akcji „Szkoły pełne talentów” i od 5 września do 13 listopada 2022 r. można papierowe karty nazwane na potrzeby akcji Talenciakami – z indywidualnym kodem QR  przekazywać na rzecz naszej szkoły lub wrzucić do specjalnej skrzynki znajdującej się w szkole. Zebrane Talenciaki będziemy mogli wymienić na nagrody, które będą służyć odkrywaniu i rozwojowi pasji naszych uczniów.

Ambasadorami akcji są Anna i Robert Lewandowscy.

„Szkoła to często pierwszy moment, gdy dziecko może poszukać dla siebie drogi, kierunku rozwoju, pasji. Zachęcamy rodziców, by nie narzucali dzieciom własnych pasji, tylko pozwalali im realizować swoje marzenia. Wierzymy, że każde dziecko, jeśli dostanie odpowiednie wsparcie, może wiele osiągnąć w życiu. Nie chodzi koniecznie o znajdowanie talentów, chodzi o to, by dzieci odnalazły swoje zainteresowania i czerpały radość z tego, co robią. Rozwijając swoje pasje, hobby, marzenia, można odnaleźć siebie – powiedział Robert Lewandowski”.

obrazek z internetu - szkoły pełne talentów