Turniej Gminnej Ligi Minisiatkówki.

Utworzono: 18-03-2024

9.03.2024 w hali sportowej Zespołu Szkół w Łebieniu odbył się kolejny turniej Gminnej Ligi Minisiatkówki.

Tym razem spotkaliśmy się w mniejszym gronie niż zwykle,  co było spowodowane odbywającymi się w tym samym czasie zawodami strażackimi w Cewicach. Jednak zawodnicy i zawodniczki , którzy postanowili w tym dniu zagrać w siatkówkę, stawili się rano w naszej hali sportowej .

W tym dniu nie wyniki były najważniejsze, ale dobra, sportowa zabawa. Także i tym razem nie była prowadzona żadna klasyfikacja punktowa. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę w postaci słodkiego poczęstunku. Bardzo się cieszymy, że do naszego grona dołączyły dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mostach.
 Tradycyjnie w zawodach brały udział dzieci z szkół podstawowych w Łebieniu i Garczegorzu . Organizatorem ligi jest UKS Libero Łebień, Gmina Nowa Wieś Lęborska oraz Polskie Elektrownie Jądrowe.

zawodnicy siedzą na podłodze i słuchają wskazówek
zdjęcie grupowe uczestników zawodów
dziewczynki grają mecz