Tytuł Finalisty etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej dla Mai Białaszewskiej

Utworzono: 23-02-2023

Miło nam poinformować, że Maja Białaszewska, uzyskała tytuł FINALISTY etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Uczennica klasy 8 brała udział w konkursie sprawdzającym wiedzę z zakresu kompetencji społecznych dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej w ramach projektu Zdolni z Pomorza. Liga Zadaniowa to  konkurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań wśród uczniów szkół podstawowych oraz wspieranie ich uzdolnień. Ten konkurs ma na celu również stwarzanie sytuacji pobudzających uczniów do twórczego myślenia.

Maja jest bardzo pracowitą i pilną uczennicą, która systematycznie pracuje nad własnym rozwojem.

Gratulujemy naszej uczennicy sukcesu i życzymy powodzenia!

dyplom