Uczniowskie pomysły, czyli dzień Samorządności w naszej szkole

Utworzono: 21-03-2024

W tym roku szkolnym dziecięca radość, entuzjazm i kreatywność zostały wykorzystane do  przygotowania wielkiego wydarzenia, jakim jest Dzień Samorządności. Trójki klasowe miały za zadanie organizację tego dnia na własnych zasadach, realizując własne pomysły. Odbyło się tyle wydarzeń, ile klas w naszej szkole. I tak kolejno:

- Uczniowie klas I-III - połączyli siły i wybrali się na wycieczkę do parku trampolin. Zabawy było co nie miara, o czym świadczył nieustający tego dnia uśmiech na twarzach dzieci.

- Uczniowie klasy IV-  zaprojektowali i wykonali „Drzewko pozytywnych myśli” na szkolnym holu oraz zorganizowali wiosenny piknik, na którym miło spędzili czas przy wspólnych pogaduchach.

- Uczniowie klasy V - spędzili wspólnie czas na przeróżnych aktywnościach: szydełkowanie karaoke, elementy karate, gry planszowe. Przy tym wszystkim nie zabrakło słodkich przekąsek i napoi.

- Uczniowie klasy VI - wykorzystując wiosenną aurę postanowili wyjść na dwór. Zorganizowali ognisko i przy wspólnym pieczeniu kiełbasek miło spędzili czas.

- Uczniowie klasy VII – wesoło spędzili czas przy wspólnym stole delektując się pizzą.

- Uczniowie klasy VIII - podtrzymując szkolną tradycję zaprojektowali i stworzyli marzannę, którą umieścili w szkolnym sadzie. Tak pożegnali zimę, a powitali wiosnę.

Dużo radości sprawił uczniom paintball zorganizowany po raz drugi przez Samorząd Uczniowski i UKS Libero Łebień.

Kolejny raz Dzień Samorządności okazał się idealną okazją do rozbudzenia dziecięcej kreatywności.

uczniowie zawieszają serca na drzewie
uczennice z Marzanną
uczniowie w basenie z kulkami
uczniowie rzucają piłeczkami