Udział "Jeżyków" w projektach edukacyjnych "Gramy w zielone " oraz "Z darami natury świat nie jest ponury!"

Utworzono: 28-06-2023

Grupa „Jeżyki” w bieżącym roku wzięła udział w dwóch projektach o wydźwięku ekologicznym tj. „Gramy w zielone” oraz „Z darami natury świat nie jest ponury”. Zadania, które wykonały dzieci były ściśle związane z dbaniem o przyrodę i swój drugi dom jakim jest planeta Ziemia. Wiele zajęć poświęconych było nauce segregowania śmieci oraz wykorzystywania surowców wtórnych, a co za tym idzie zmniejszania ilości śmieci. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i dowiedziały się, że każdy z nich może przyczynić się do wielkiej misji jaką jest czysta Ziemia. Wszystkie zadania wyznaczone w projekcie zostały wykonane, czego dowodem są otrzymane za udział certyfikaty.

dekoracja ekologiczna
dzieci malują farbami
dzieci oglądają rośliny przez lupę
dzieci malują farbami papierowe talerze