UKS Libero Łebień na Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Małgorzaty Glinki w Chwaszczynie

Utworzono: 05-10-2023

UKS Libero Łebień blisko podium na Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w Chwaszczynie.
Liczna grupa naszych zawodniczek rywalizowała w 2- dniowym mocno obsadzonym Turnieju w Chwaszczynie. Klub z Łebienia reprezentowały dwie „dwójki” i dwie „trójki”. Najlepiej spisała się drużyna UKS Libero Łebień I. Dziewczęta były blisko podium – wywalczyły bardzo wysokie IV miejsce.
Pozostałe lokaty naszych drużyn:
Dwójki
UKS Libero Łebień II - 16 miejsce

Trójki
UKS Libero Łebień I - 17 miejsce
UKS Libero Łebień II - 22 miejsce

To był pierwszy turniej w tym roku szkolnym. Zebraliśmy cenne doświadczenie w grze z drużynami z całej Polski z takich miast jak: Zawiercie, Szczecin, Gdańsk, Koszalin, Goleniów, Wasilków. Przed nami  kolejne zawody, więc zabieramy się ostro do pracy na treningach. W turnieju brały udział uczennice ze Szkoły Podstawowej w Łebieniu, Szkoły Podstawowej w Garczegorzu oraz gościnnie dwie zawodniczki z SPS Lębork.
Obecnie piłkę siatkową trenuje już ponad 60 dzieci na dwóch halach sportowych w Łebieniu i w Garczegorzu. Zajęcia i wyjazd na turniej był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Nowa Wieś Lęborska.

zawodniczki
zawodniczki z trenerem