Walentynki w przedszkolu

Utworzono: 19-02-2024

Walentynki to nie tylko święto dla zakochanych, ale też dzień życzliwości, szacunku i przyjaźni. Przedszkolaki  bardzo aktywnie spędziły ten wyjątkowy dzień. Poznały historię św. Walentego oraz wzmocniły swoje  przyjacielskie relacje podczas grupowych zabaw integracyjnych, którym przyświecała idea wzajemnej pomocy  oraz życzliwości.

Odwiedził  je także  bohater tego dnia -  Kupidyn i wręczył piękne, anonimowe kartki walentynkowe. Adresaci kartek byli mile zaskoczeni, a walentynkowa poczta sprawiła im wiele radości.  14 lutego to dzień dobrych serc, dlatego przedszkolaki wzięły udział w akcji charytatywnej „Serce dla Ani”.

Walentynki to wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni. To święto bogate w   miłe  słowa i uczynki, a one  zawsze dostarczają dobrych emocji i wzruszeń. To okazja, do przekonania się, że wokół nas  jest  wielu życzliwych ludzi.

chłopcy tańczą z balonem
chłopiec prezentuje kartkę walentynkową
chłopiec trzyma walentynkowe serce
chłopiec wykonuje pracę plastyczną