Walentynkowy charytatywny kiermasz „Serce dla Ani”

Utworzono: 16-02-2024

15 lutego w naszej szkole po raz czwarty odbył się walentynkowy, charytatywny  kiermasz - inicjatywa zapoczątkowana przez nauczycieli stała się w naszej szkole stałą akcją. W tym roku odbyła się pod hasłem  „Serce dla Ani”.  Podczas kiermaszu można było zakupić m.in. piękne ozdoby walentynkowe, ciekawe zabawki, przeróżne gadżety czy balonowe figury robione przez uczniów z samorządu szkolnego, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców także rozmaite słodkie, smaczne wypieki i desery. Dyżur podczas kiermaszu  pełnili nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców.
         Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bardzo  zaangażowali się w organizację kiermaszu oddając fanty, przekazując ciasta, babeczki, deserki, oferując pomoc przy sprzedaży oraz wszystkim tym, którzy wspierali naszą uczennicę Annę wrzucając często do skarbonki o wiele więcej niż wskazywała cena.
           Dzięki tak ogromnej szczodrości udało nam się zebrać kwotę 5654,15 złotych, która zostanie przekazana na konto fundacji, która zbiera na leczenie i rehabilitację Ani.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że nasza mała szkolna społeczność dzięki współpracy potrafi zdziałać coś wielkiego.
Bardzo dziękujemy!

Tego dnia naszą szkołę odwiedził Kupidyn, który przynosząc dobrą energię rozdał uczniom kolorowe kartki walentynkowe przepełnione dobrym słowem oraz życzliwymi życzeniami. Radości nie było końca.Walentynki to nie tylko czas zakochanych, to również dzień życzliwości, szacunku i przyjaźni.

#EmpatycznaKlasa

#MisjaStyczenLuty2024!