Walentynkowy kiermasz „Serce dla Tosi”.

Utworzono: 15-02-2023

14 lutego w naszej szkole po raz drugi odbył się walentynkowy, charytatywny  kiermasz tym razem pod hasłem  „Serce dla Tosi”. Podczas kiermaszu można było zakupić piękne ozdoby walentynkowe, balonowe figury robione przez uczniów z samorządu szkolnego, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców - przeróżne słodkie, smaczne wypieki i desery. O nastrój zadbał szkolny didżej – Kacper, który podczas przerw zaprezentował walentynkowe piosenki. Atmosfera kiermaszu zmieniła się w szkolny jarmark. Dyżur podczas kiermaszu  pełnili nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców.
     Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bardzo  zaangażowali się w nasz kiermasz oddając fanty, przekazując ciasta, babeczki, deserki, oferując pomoc przy sprzedaży oraz wszystkim tym, którzy wspierali małą Tosię wrzucając często do skarbonki o wiele więcej niż wskazywała cena.
Dzięki tak ogromnej szczodrości udało nam się zebrać kwotę 3243,73   złotych, która zostanie przekazana na konto fundacji, która zbiera na leczenie i rehabilitację Tosi.
     Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

uczestnicy kiermaszu