Wielkanocny Escape Room

Utworzono: 07-04-2023

Zagadki i łamigłówki to bez wątpienia coś, co dzieci bardzo lubią. Uczniowie klasy pierwszej mieli okazję sprawdzić swoje możliwości i umiejętności w zabawie „Wielkanocny escape room”. Klasa stała się miejscem pełnym ukrytych wskazówek i zadań. Uczniowie otrzymali list od wielkanocnego zajączka, który zapomniał, jakie życzenia chciał im złożyć i poprosił o pomoc. Każdy z wielkim zaangażowaniem szukał wskazówek i zadań. Poprawne rozwiązane zdanie zawierało słowa, które utworzyły hasło końcowe. Po zatwierdzeniu przez wszystkich uczniów hasła, uczniowie zdzwonili do zająca, aby zameldować wykonanie zadania. Za pełną zaangażowania wspólną zabawę, która była także świetną okazją do integracji klasy, zajączek przysłał pełen koszyk jajek z niespodziankami.

jeden uczeń szuka zadania, pozostali czytają wskazówki
dzieci wybierają jajka z koszyczka
uczennica czyta kolegom i koleżankom
dziewczynka odnalazła zadanie