Wielki Post

Utworzono: 06-04-2023

W Środę Popielcową rozpoczął się okres Wielkiego Postu. W tych szczególnych dniach roku, kierujemy wzrok  na  Jezusa Chrystusa, który oddał za nas życie na krzyżu, przez co udowodnił jak bardzo nas kocha. W Wielkim Tygodniu uczniowie naszej szkoły przygotowali inscenizację, która wprowadziła nas w głębokie przeżycie i zrozumienie Wielkiego Postu. Na uroczystym apelu gościliśmy księdza proboszcza Janusza Górala, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Emilię Stanuch, Dyrekcję oraz pracowników szkoły. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor Krzysztof Wojtysiak podziękował uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali uroczystość oraz złożył  całej społeczności szkolnej  życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Ksiądz proboszcz również podziękował za głębokie przeżycie i zrozumienie Wielkiego Postu.

Każdy uczeń otrzymał od księdza słodki wielkanocny upominek.

Dekoracja
dekoracja