Wiosna z Mrówką w Przedszkolu

Utworzono: 26-05-2022

25 maja 2022r. w związku z akcją „Wiosna w przedszkolu” naszych przedszkolaków odwiedził niezwykły gość, Mrówka - maskotka ze sklepu PSB w Lęborku.  Spotkanie z nim odbyło się na zewnątrz szkoły, gdyż ta bardzo miła wizyta miała wydźwięk  ekologiczny. Dzieci wspólnie z Mrówką, panem Pawłem Benasiewiczem kierownikiem PBS Mrówka w Lęborku, panem dyrektorem i panią wicedyrektor  sadziły drzewka, które podarował nam nasz gość. Wszystkie dzieci chętnie pomagały i każdy chciał mieć swój udział w tej pięknej akcji. Na koniec po wspólnej pracy  Mrówka oraz pan Paweł Benasiewicz wręczyli każdemu dziecku koszulkę i kolorowankę, co także sprawiło dzieciom wiele radości.

Na szczęście pogoda dopisała tak samo jak humory dzieci, które zadowolone wróciły do swoich sal. Wszyscy wiemy, że każde posadzone drzewko to wielki skarb, który z każdym rokiem będzie coraz większy, a poza tym w znacznym stopniu upiększy teren przy szkole.

Dziękujemy, panie Mrówko, dziękujemy Panie Pawle  za cudowny dzień pełen niespodzianek.

Mrówka wita dzieci
Kobieta rozdaje dzieciom obrazki
Przedszkolaki podczas wiosennych prac
Przedszkolaki z Mrówką w ogrodzie