Wizyta w salonie kosmetycznym

Utworzono: 09-03-2023

Uczniowie klasy pierwszej udali się z wizytą do salonu kosmetycznego w Łebieniu. Zaproszeni zostali przez mamę jednej z uczennic i równocześnie właścicielkę salonu – panią Kasię. Uczniowie zostali wspaniale przyjęci i mieli okazję zobaczyć jak wygląda salon urody. Pani Kasia pokazała wyposażenie, sprzęty, jakimi się posługuje i opowiedziała o swojej pracy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się maszyna do masażu. Uczniowie zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Dziewczynki skorzystały z usług kosmetyczki, która ozdobiła ich paznokcie naklejkami, a na włosach zrobiła kolorowe warkoczyki. Chłopcy uważnie przyglądali się pracy pani Kasi, która nie zapomniała o nich i przygotowała układanki z klocków lego. Na koniec dziewczynki otrzymały prezenty: pierścionki i błyszczyki do ust.

Bardzo dziękujemy za przybliżenie nam specyfiki pracy kosmetyczki i mile spędzony czas. Dzięki temu spotkaniu większość dziewczynek wie, jaki zawód wybiorą w przyszłości.

chłopcy układają klocki
uczennica siedzi na maszynie do masażu
dziewczynki siedzą na fotelu kosmetycznym
pani kosmetyczka zaplata dziewczynce warkoczyki