WYNIKI KONKURSU „ŚLADAMI NASZYCH ODPADÓW”

Utworzono: 08-05-2023

Uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej pt.: „Śladami naszych odpadów” organizowanym przez Zakład Zagospodarowania Odpadami Czysta Błękitna Kraina w Czarnówku. Konkurs polegał na sprawdzeniu wiedzy na temat zapobiegania powstawania odpadów, a jeśli już powstaną – to prawidłowej ich segregacji. Zadaniem dzieci było zapoznanie się  z materiałem edukacyjnym i udzielenie odpowiedzi na pytania w ankiecie on-line. Nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze w rezultacie czego, nasza placówka jako jedna z 10-ciu innych szkół została nagrodzona – EKOstacją ( pojemniki do segregacji i  tablice informacyjne) oraz zestawami EKOupominków.
Gratulujemy poziomu wiedzy ekologicznej wszystkim uczniom uczestniczącym w konkursie.

plakat konkursowy