XII Diecezjalny Zjazd Szkół im. Jana Pawła II

Utworzono: 22-05-2023

18 maja 2023 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w XII Diecezjalnym Zjeździe Szkół im. Jana Pawła II, który odbył się  w Zespole Kształcenia i Wychowania w Starej Kiszewie.  Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny. Po mszy świętej uczniowie złożyli kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II. Mieliśmy okazję obejrzeć ciekawy montaż słowno- muzyczny o Janie Pawle II - Pielgrzymie. Atrakcją programu było wspólne układanie puzzli z wizerunkiem Jana Pawła II. Na zakończenie dyrektor szkoły zaprosił wszystkich gości na poczęstunek. Składamy serdeczne podziękowanie dyrekcji i społeczności szkolnej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Starej Kiszewie za zaproszenie nas do udziału w tej uroczystości.

sztandary innych szkół i puzzle z Janem Pawłem II
dekoracja