XVII Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w Tomaszowie Mazowieckim

Utworzono: 02-11-2022

29 października br.  najmłodsze dziewczęta z UKS Libero Łebień uczestniczyły w  Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w kategorii  "2". Zawody odbywały się w odległym Tomaszowie Mazowieckim. W nowych strojach, z nowym trenerem ( Michał Górski)  oraz nowymi zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej w Garczegorzu  dziewczęta stoczyły wiele zaciętych spotkań z drużynami z takich klubów jak MOS Wola Warszawa czy Joker Tomaszów Mazowiecki.

Jak na debiut to wyniki były całkiem niezłe. Drużyna UKS Libero Łebień II  została sklasyfikowana na 12 miejscu,  UKS Libero Łebień I (Julia Jaskulska, Oliwia Ozimek, Zuzanna Bakalarska) na 20 miejscu. Gra w takim turnieju była bezcennym doświadczeniem przed startem rozgrywek Kinder Joy of Moving.
                Bardzo ciekawym wydarzeniem była wizyta Małgorzaty Glinki naszej najlepszej w historii siatkarki. Nasze zawodniczki miały okazję porozmawiać z Panią Małgosią. Nie mogło się obyć bez autografów i wspólnego zdjęcia.

Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w Gminie Nowa Wieś Lęborska”.

Zdjęcie grupowe uczestników turnieju
Zawodniczki odpoczywają leżąc na podłodze
Zawodniczy siedzą przy boisku