ZDROWE ŚNIADANIE W KLASACH PIERWSZYCH

Utworzono: 20-11-2023

17 listopada uczniowie klasy 1a i 1b mieli okazję przygotować zdrowe i pyszne śniadanie z przyniesionych produktów. W tym dniu nasze klasy zamieniły się w małe stołówki, a dzieci z zapałem zabrały się za przygotowanie śniadaniowych atrakcji.

Dzieci samodzielnie przygotowały kanapki wg własnych pomysłów. Na stołach królowały same zdrowe produkty takie jak: warzywa, białe sery, chude wędliny, jajka. Było smacznie, zdrowo i kolorowo.

Wspólne przygotowywanie śniadania było świetną okazją do rozmowy o zdrowym odżywianiu i podejmowaniu dobrych dla zdrowia wyborów. To było ciekawe doświadczenie i świetna zabawa dla dzieci, dzięki której najmłodsi uczą się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

chłopiec kroi warzywa
chłopiec prezentuje swoją kanapkę
chłopiec je kanapkę
chłopiec prezentuje swoją kanapkę