Znakomity start zawodników i zawodniczek UKS Libero Łebień w rozgrywkach Kinder Joy of Moving

Utworzono: 28-11-2022

W sobotę 26 listopada 2022 r. nasi zawodnicy i zawodniczki rywalizowali na parkietach hali sportowej w Rumi i Lęborku w kolejnych turniejach cyklu Kinder Joy of Moving . Chłopcy rozegrali swój pierwszy turniej w tym sezonie . Był to turniej rozstawieniowy do ligi wojewódzkiej. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku znakomicie spisała się nasza "dwójka"  w składzie Kornel Zienke, Kacper Zimoląg oraz Maciej Mielewczyk . Chłopcy w rywalizacji ponad 40 "dwójek" z całego województwa pomorskiego zakwalifikowali się do bardzo wysokiej 2 ligi. Swoją rywalizację w 2 lidze rozpocznie nasz "trójka":  Jan Podkocki , Kamil Rabenda , Paweł Cieszkowski,  Mateusz  Jarmuła oraz "czwórka": Dawid Zając , Filip Flisikowski , Błażej Jarmuła , Paweł Wenta .
          W Rumi w tym samym czasie walczyły nasze dziewczęta . UKS Libero Łebień 1 w składzie: Julia Jaskulska, Oliwia Ozimek , Monika Miazek - wygrały 8 ligę i awansowały do ligi wyższej . UKS Libero Łebień 2 w składzie: Maja Romanowska, Wiktoria Syldatk , Nikola Karczewska walczyły ambitnie,  ale tym razem spadły do 4 ligi.
          Kolejne turnieje przed nami . Dziewczęta zagrają 7.01.2023 w Gdańsku , a chłopcy 17 grudnia br. także w Gdańsku .

zawodnicy na boisku
zawodnicy grają w piłkę siatkową
trzej zawodnicy stoją na tle baneru z napisem kinder plus sport
zdjęcie grupowe drużyny chłopców