Dzieci uczą rodziców

Dzieci Uczą Rodziców

Grudzień to miesiąc wyjątkowy. To Mikołajki i Boże Narodzenie. To czas rodzinnych spotkań i niezwykłej atmosfery. To czas pomagania i dzielenia się z innymi.

W klasie II została przeprowadzona kolejna lekcja w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. „Dzieci uczą rodziców”. Tematem lekcji był „Magiczny czas”. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się czym jest pomaganie i dlaczego warto pomagać innym. Zrozumieli jak ważne jest dzielenie się z potrzebującymi. Poznali czym jest magia świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie zajęć uczniowie pokolorowali obrazek zgodny z tematyką lekcji. Wykonali Mikołaja i renifera Rudolfa. Swoje prace zaprezentowali na świątecznych zdjęciach. Natomiast z rodzicami porozmawiali na temat poruszony podczas zajęć.

Grafika #0: Dzieci uczą rodziców
Grafika #1: Dzieci uczą rodziców