Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.

Na zajęciach zostało przybliżone znaczenie słowa ekologia, kształtowaliśmy wyrażanie uczuć, ćwiczyliśmy motorykę małą, a także nabywaliśmy zachowania proekologiczne, z których dzieci czerpały radość z działania. Dzieci wiedzą, że należy mieć szacunek do przyrody, dbać o naszą planetę oraz jak ważny jest recykling.

Poniżej znajduję się fotorelacja z tych fantastycznych i uświadamiających dni. Dzieci wykonały pracę plastyczną, pt. ,, ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH”, obejrzały bajki edukacyjne, a także wybrały się na spacer w pobliżu przedszkola, gdzie znaleźliśmy kosze do segregacji odpadów. Liski same doskonale poradziły sobie z segregacją śmieci, za co otrzymały certyfikaty małych pomocników ziemi.

Grafika #0: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #1: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #2: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #3: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #4: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #5: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #6: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #7: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #8: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #9: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #10: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #11: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #12: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #13: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #14: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #15: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #16: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #17: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #18: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #19: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #20: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #21: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #22: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #23: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #24: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #25: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #26: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #27: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.
Grafika #28: Dzieci z grupy Liski zakończyły temat tygodniowy związany z ekologią.