DZIEŃ DZIECKA W KLASACH 1 - 3

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci. Taki też był i dla uczniów z klas 1 - 3. 2 czerwca - tego dnia cały czas  trwała zabawa.

Przygotowano liczne atrakcje: najpierw odbył się pokaz magii poprowadzony przez animatora i fantastyczna zabawa przy muzyce. Kolejnym punktem programu w tym dniu było ognisko, na którym smażono smakowite kiełbaski. Dzieci dostały również lody i słodycze.

Najwięcej radości przyniosły zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Pogoda  dopisała. I choć dzieci codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodziców, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo. Uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Zabawy na zjeżdżalni
Skakanie w workach