Dzień Dziecka w Przedszkolu

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasze przedszkolaki z radością świętowały Dzień Dziecka  podczas trzydniowej zabawy. Pierwszego dnia odbyły się zabawy na świeżym powietrzu i pokaz magii poprowadzony przez profesjonalnego animatora. Przedszkolaki bawiły się bańkami mydlanymi, wspólnie tańczyły przy dziecięcych utworach muzycznych. Tego dnia nie zabrakło także upominków.

Następnego dnia starano się również jak to tylko możliwe umilić czas naszym dzieciom. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości sprawiły jednak przeprowadzone na świeżym powietrzu zawody sportowe „Spartakiada” - rywalizacja między grupami przedszkolnymi. Konkurencje były przeróżne: wyścigi z woreczkiem na głowie, z kółkiem ringo, które trzeba było zawiesić na pachołku, rzuty do celu. Po zawodach dzieci udały się na piknik.

Ostatniego dnia zorganizowano zabawy na „dmuchańcach”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Przygotowano także kolorowe warkoczyki dla dziewczynek i tatuaże dla chłopców.

Mamy nadzieję, że te trzy dni dzieci długo będą pamiętać jako dni bardzo udane, radosne, pełne niesamowitych wrażeń.

Zabawy z chustą
Zabawy na zjeżdżalniach