Jesteśmy już uczniami

Mimozami jesień się zaczyna ... Tak śpiewał Czesław Niemen. Do nas też zawitała ta wspaniała pora. Czerwienie, pomarańcze, brązy i zielenie cieszą nasze oczy, rozpoczynając kolejny etap - nie tylko w rytmie przyrody - ale i naszym życiu.
Uczniowie klasy I z niecierpliwością czekali na najważniejszy moment w życiu każdego pierwszoklasisty - na ślubowanie. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani wicedyrektor Marzena Łapa. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebieniu. Miłym zakończeniem tej uroczystości były wspólne fotografie.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie:)

Grafika #0: Jesteśmy już uczniami
Grafika #1: Jesteśmy już uczniami