Klasowy Konkurs Talentów

Dnia 25 lutego uczniowie klasy 1 mieli okazję zaprezentować swoje różnorodne talenty biorąc udział w Klasowy Konkursie Talentów. Uczniowie wystąpili ze swoimi, samodzielnie przygotowanymi programami przed koleżankami i kolegami z klasy. Konkurs ten przyniósł nam wiele radości i wzruszeń. O zwycięstwie zdecydowali sami uczniowie, wybierając podczas głosowania osobę, która według nich zaprezentowała się najlepiej. Każdy występ został nagrodzony gromki brawami, dyplomem i nagrodą rzeczową. Uczniowie zdecydowali, że pierwsze miejsce należy się Hani Kołodzik i Mai Przymęckiej, które w diecie wykonały przebój Sanah “Szampan”. Usłyszeliśmy również “Zielone oczy”, “Nie zastąpi Ciebie nikt” oraz “Barkę”. Był taniec, sztuczki z zapałkami i długopisem oraz przepiękne opowieści o pasjach - LEGO i maszyny rolnicze oraz cudowne rysunki. Dla Nas wszyscy są zwycięzcami.

Grafika #0: Klasowy Konkurs Talentów
Grafika #1: Klasowy Konkurs Talentów