Msza na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dziękując  za cały rok wytężonej pracy uczestniczyliśmy 22 czerwca 2021 r. o godz. 8.00 w Kościele Parafialnym  w Łebieniu w uroczystej mszy świętej z okazji zbliżającego się  zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Mszę św. celebrował ks. Janusz Góral proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Łebieniu, który przywitał dyrekcję, grono pedagogiczne oraz rodziców i dzieci. Uczniowie wzięli czynny udział w Ofierze Mszy Świętej niosąc dary ołtarza, śpiewając psalmy i czytając modlitwy wiernych. Lektorem był dyrektor Krzysztof Wojtysiak. Uroczystość uświetniła obecność sztandaru szkoły. W czasie mszy dziękowaliśmy Bogu za otrzymane łaski. Na zakończenie kapłan udzielił wszystkim zebranym błogosławieństwa i życzył spokojnych, bezpiecznych wakacji, aby wypoczęci i szczęśliwi uczniowie we wrześniu wrócili do szkoły.

Dyrektor czyta w kościele
Uczennica składa dar ołtarza