#RAZEM NA ŚWIĘTA

W tym roku również nasza szkoła przystąpiła do akcji MEN #Razem na święta, której celem jest niesienie pomocy innym, budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych. W ramach tego zrealizowaliśmy kilka działań. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję po hasłem „Kartka świąteczna ma magiczną moc”. Polegała ona na wymianie wykonanych przez dzieci i uczniów kartek świątecznych miedzy zaproszonymi szkołami i przedszkolami. Bardzo dziękujemy wszystkim placówkom za piękne kartki oraz miłe życzenia świąteczne. Przedszkolaki przygotowały piękne, świąteczne kartki i ozdoby, które podarowały swoim najbliższym. Uczniowie klas młodszych upiekli pierniczki, które przekazali starszym, samotnym osobom z sąsiedztwa. Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom, uczniom, rodzicom i nauczycielom za pomoc w zrealizowaniu naszych działań.

Grafika #0: #RAZEM NA ŚWIĘTA
Grafika #1: #RAZEM NA ŚWIĘTA